Kladno

ZO Čsch Kladno pořádá každou 1. neděli v měsíci tradiční trhy exotického ptactva a terarijních zvířat ve velkém sále Domu Kultury, Sítenské náměstí, Kladno. Otevřeno vždy od 7.00 do 11.00 hod., bohatý výběr krmiv a chovatelských potřeb.

Kolín

ZO Čsch Kolín pořádá každou neděli setkání chovatelů a trh okrasného ptactva v areálu Kolín-Štítary. Exotické ptactvo je umístěno v samostatné vytápěné hale, ostatní zvířectvo ve velké hale a venkovním areálu. Výkup ptactva a prodej chovatelských pomůcek zajištěn. Spojení autobusem č. 2 směr Štítary – konečná zastávka. Akce se koná od 5.00 – 11.00 hod.

Úštěk

ZO Čsch Úštěk pořádá každou 2. neděli v měsíci trhy exotického ptactva v areálu chovatelů „Moštárna“ od 7-10 hod. Občerstvení zajištěno.
Kontakt: p. Svoboda, tel. 723101803.

Teplice

Burzy se konají každou poslední sobotu v měsíci od 9 do 11 hodin (prodejci od 8 hodin) v Teplicích ul.Kapelní čp.2 (naproti bývalé spořitelně) ve zdravotnické škole. Je zde prodáváno krmení od RAJ exotic, dále výkup ptactva, občerstvení a stoly pro prodejce zdarma, vstupné dobrovolné.
tel: 602 963 759 hlavní pořadatel Jindřich  Král. e-mail: kingtp@seznam.cz

Blatná

Každou 4. sobotu v měsíci se koná pravidelná burza exotického ptactva v Blatné v chovatelském areálu na Dukelském nábřeží. Prodej chovatelských potřeb ,krmiv, výkup ptactva, občerstvení , parkování vše zajištěno. Kontakt: 607 829 597

Sobotka

Tradiční FAUNATRHY v Sobotce se konají každou 2. neděli v měsíci trhy exotického ptactva v prostorách Sokolovny v Sobotce u Jičína.

Komorovice

Burzy okrasného ptactva Komorovice v roce 2016 se konají každou 3 neděli v měsíci. Začátek v 7 hodin. tel. 604 649 143. Vstup zdarma.

Přerov

Setkání chovatelů a burza na výstavišti v Přerově se koná 2. neděle v měsíci. Exotické ptactvo, drobné hospodářské zvířectvo, terarijní zvířata, krmivo, chovatelské pomůcky, atd. Akce začíná v 6.00 hod.

Týniště nad Orlicí

Ptačí trh Týniště nad Orlicí se koná každou 4. neděli v měsíci od 6 do 10 hod v Areálu chovatelů v Týništi. Kroužky, výkup, léčiva pletiva, krmiva, chovatelské potřeby, občerstvení. Informace: tel. 724184492

Jablonec nad Nisou

Burza v Jablonci nad Nisou – Kokoníně Restaurace „Sokolovna“ u fotbalového hřiště se koná každou třetí neděli v měsíci od 7:00. Výkup ptactva a prodej krmení a chovatelských potřeb.

Olomouc

ZO 4 Čsch Olomouc pořádá každou 1. neděli v měsíci burzy exotického ptactva v kulturním domě LOLA v blízkosti BAUMAXU. Burza začíná v 6.00 hod. Výkup ptáků, prodej krmiva, chovatelských pomůcek, pletiva, léčiv a občerstvení zajištěno. Kontakt: tel. 737288698

Ostrava

První a třetí sobotu v měsíci se konají v Ostravě na výstavišti Černá louka, pavilon 2, výstavní trhy okrasného ptactva.Každou neděli od 7.30 do 11.30 se koná prodejní burza okrasného ptactva v Ostravě Michálkovicích. Jsou tam na prodej i domácí zvířata a krmivo.

Telč

ZO Čsch Telč pořádá ve svém chovatelském areálu pravidelné výměnné trhy exotů rozšířené i o další zvířectvo, a to vždy druhou neděli v měsíci od 7 do 11 hod. Výkup a občerstvení zajištěno.

Uherské Hradiště

Každou 3. neděli v Uherském Hradišti se koná burza cizokrajných ptáků a setkání chovatelů v areálu městské tržnice. Začíná v 6.00 hod.